Natuke minust ka. Olen lõpetanud Peterburi Riikliku Tehnoloogia- ja Disainiülikooli rõivaste konstrueerimise ja tehnoloogia erialal ja sellel alal ka aastaid töötanud nii konstruktori ja tehnoloogi kui ka disainerina. Olen tegutsenud aastaid ka turunduse valdkonnas ja trükimaailmas.

Üks vahvamaid asju elus on uute ja huvitavate asjade katsetamine ja millegi uue õppimine ja seda olen ma ka igal võimalusel teinud ja võimalusi on meie ümber lõputult.

Kunst ja kõik selle juurde kuuluv on mind alati huvitanud. Kõikvõimalikud näitused, kunstiringid ja töötoad on mind alati paelunud. Tegelen viimastel aastatel järjest aktiivsemalt maalimisega ja joonistamisega. Esialgu tegin seda hobi korras, aga nüüd plaanin sellele järjest rohkem aega pühendada, sest see on lihtsalt niivõrd tore ja lõõgastav tegevus ja tunnen end maalides tõeliselt õnnelikuna.

Armastan õppida ja katsetada uusi asju ja värvide maailmas võin ennast täielikult unustada. See on nii tore kogemus, et tunnen juba mõnda aega suurt soovi jagada seda ka teistega.  Kirjuta mulle!


Maalides õnnelikuks!


Kontaktid
logo kujundamine